2 Verslai nešantys pasyvų pelną

Susisiekti

17'000 €

  • Apskritis: Telšių
  • Paskelbtas 2024/05/03 21:01
  • Galioja iki: 107 dienų, 18 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Ne galutinė kaina. Parduodami du verslai :

1. Online video mokymų platforma. Stabiliai generuojanti apie 3000 eur. / mėn. pelno (neatskaičius mokesčių). Jau pažįstamas prekinis ženklas, antri veiklos metai.

– Soc. tinklų paskyros : Instagram, Facebook platformose po ~ 3000 sekėjų.
– Google jau puikiai indeksuojama ir ateina srauto organiškai.

Viskas, kas buvo daryta tai leidžiama mokama reklama, jokio organinio turinio nekurta. Daug vietos plėtrai ir naujoms idėjoms, parduodama kartu su mokymais ir galimybe juos perparduoti.

Įsigiję ir iš kart pradėsite generuoti pajamas.

2. Mokymų – skelbimų platforma jaunimui. Klientai moka mėnesinį mokestį. Sukurta šiais metais, labai daug jaunimo susidomėjimo, organiškai tik tok ir instagram jau apie 800 sekėjų per kelias savaites darbo. (t.y tik tok video) jokios mokamos reklamos nebuvo leista.
Didžiulis potencialas, vos 1000 aktyvių narysčių po 19 eur./mėn. ir tai jau 19k., tačiau tam pasiekti reikės pastangų ir darbo.

– Abi platformos kurtos ant WordPress. Vienoje LMS ir woocommerce integracija, kitoje LMS, woocommerce ir skelbimų integracija – viskas vienoje vietoje.

Perduosime visą know – how ir kitus dalykus, kurie bus reikalingi. Business account, domenai, hostingai ir visa kita. Išlaikymas kažkur apie 150 eur./ metus abiejų.

Parduodu, nes turiu kitų projektų, kurie sparčiai auga ir norisi juos auginti toliau. Šiam projektui neskiriu tiek laiko kiek turėčiau. Įdėjus daugiau darbo – automatiškai rezultatai būtų dar geresni.

DĖL INFORMACIJOS, kas per projektai parduodami rašykite į gyvą chat arba el.paštu.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Užkandinė 100 procentų

Užkandinė 100 procentų randasi prekybos miestelio Urmas maisto turguje, kur gaminame dienos pietus, parduodame užkandžius […]

, Kauno
7'000 €

Pure Eats

Parduodu verslo dalį 50%. Kepyklėlė nesenai atidaryta, bet jau pamėgta lankytojų. Turi savo klientų ratą. […]

, Vilniaus
14'000 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.