parduodama-didmenine-imone-1

Parduodu didmeninės prekybos verslą

Susisiekti

15'000 €

  • Apskritis: Kauno
  • Apyvarta: 50000
  • Pelnas: 20000
  • Darbuotojų skaičius: 2
  • Paskelbtas 2019/12/08 23:13
  • Galioja iki: 29 dienų, 22 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Parduodame tris metus pelningai veikiantį didmeninės prekybos verslą su klientais, parduodame be įmonės. Idealus variantas kas ieško šeimai tinkančio verslo. Verslui valdyti ir vystyti užtenka 2 žmonių.
Trumpai apie verslą:
*Kokias prekes parduodame? -Ne maisto prekės, pramoninės prekės, kibirai, plastiko gaminiai, kapinių žvakės, biuro reikmenys, sodo daržo prekės ir kt.
*Kas tiekėjai? -Prekes perkame Lenkijoje, užsakome iš tiekėjų internetu (didmenine kaina), arba važiuojame į kelias vietas Lenkijoje patys (į sandėlius), prekių parsivežimui pakanka mikroautobuso.
*Ar reikalingos patalpos sandėliavimui? -Taip, reikalingos, reikia prekėms susisandėliuoti ir atrinkinėti vietos.
*Kaip klientai pasidaro užsakymus? -Mūsų įmonė turi vadybinkę, kuri rūpinasi naujų klientų paieška ir esamų klientų aptarnavimu, didelė dalis klientų darosi užakymus mūsų internetiniame puslapyje patys.
*Kokios pardavimų pajamos per metus? Per praeitus metus gautos pajamos iš verslo buvo ~40 000Eur. Iš jų atmetus visas susijusias išlaidas grynasis pelnas siekė ~18 000Eur.
Jeigu verslas iš ties neša pelną, kodėl jį parduodame? -Mūsų įmonė vykdo dvi skirtingas veiklas ir turime atsisakyti vienos iš veiklų, todėl mažiau pelningesnį verslą parduodame.
*Įsigiję verslą ką gausime? -Kartu su verslu perduosime ~50 sutarčių su kitomis įmonėmis (parduotuvėmis), sutarčių ir sąskaitų formas, internetinę parduotuvę su mūsų prekybai pritaikyta prekybos sistema.
Kaip viskas vyksta? -Parduotuvei pritrūkus prekių ji pasidaro užsakymą > Mes gavę užsakymą jį atrenkame, sudedame į dežes, išrašome sąskaitą > Sekančią dieną DPD kurjeris atvyksta į mūsų sandėlį jų paimt > Po poros dienų klientas gavęs prekes už jas atsiskaito per 30d.

Visą prekybos verslą atiduodame už 15 000Eur. (atsiperkamumas metai laiko). Laukiame ir kitų variantų: nuomos, išsimokėtinai..
Kartu su verslu galime parduoti ir lengvajį 2008m. automobilį ir mikroautobusiuką. Kilus klausimas skambinkite. 8-630-24456.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Mobilus betono mazgas

parduodamas-betono-mazgas

Parduodamas arba isnuomojomas (su operatoriumi) 2019 m. gamybos pilnai mobilus betono mazgas. Mazgo našumas ~70 […]

, Vilniaus
0 €

Automobilių nuomos įmonė ieško partnerių, tiekėjų.

dtk8lsh85gftvhkcde4z

Lietuvos įmonė užsiimanti automobilių nuoma Vokietijoje plečia savo veiklą ir ieško verslo partnerių galinčių pasiūliti […]

888 €

Parduodama Limfodrenažinių Masažų ROLLER STUDIJA

limfodrenaziniu-1

Parduodama limfodrenažinių masažų studija teikianti limfodrenažinius masažus Roll ir Kompresijos aparatais, Cellogelio įvyniojimus, Miostimuliacijos paslaugas. […]

, Klaipėdos
39'500 €

Maisto vagonėlis bei greitas atsiperkamumas

parduodamas-maisto-vagonelis

Parduodamas įrengtas maisto vagonėlis „Kingwinn“ išskirtinės išvaizdos bei paruoštas darbui. Tai yra numeris 1 Lietuvoje […]

, Kauno
0 €

PARDUODU ĮMONĘ UŽ ĮSTATINIO KAPITALO SUMĄ ARBA VERSLĄ (UAB)

parduodu-versla

Skubiai parduodama įmonė arba verslas – 2500 EURŲ arba 5000 EURŲ. SKUBIAI (dėl asmeninių priežasčių) […]

, Marijampolės
2'500 €

Elektroninė parduotuvė www.zemuogiupievele.lt

„Žemuogių pievelė“ ieško naujų šeimininkų. Jau dešimtus metus veikianti elektroninė parduotuvė www.zemuogiupievele.lt prekiauja tik aukštos […]

4'200 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.