parduodama-didmenine-imone-1

Parduodu didmeninės prekybos verslą

Susisiekti

15'000 €

  • Apskritis: Kauno
  • Apyvarta: 50000
  • Pelnas: 20000
  • Darbuotojų skaičius: 2
  • Paskelbtas 2019/12/08 23:13
  • Galioja iki: 71 dienų, 15 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Parduodame tris metus pelningai veikiantį didmeninės prekybos verslą su klientais, parduodame be įmonės. Idealus variantas kas ieško šeimai tinkančio verslo. Verslui valdyti ir vystyti užtenka 2 žmonių.
Trumpai apie verslą:
*Kokias prekes parduodame? -Ne maisto prekės, pramoninės prekės, kibirai, plastiko gaminiai, kapinių žvakės, biuro reikmenys, sodo daržo prekės ir kt.
*Kas tiekėjai? -Prekes perkame Lenkijoje, užsakome iš tiekėjų internetu (didmenine kaina), arba važiuojame į kelias vietas Lenkijoje patys (į sandėlius), prekių parsivežimui pakanka mikroautobuso.
*Ar reikalingos patalpos sandėliavimui? -Taip, reikalingos, reikia prekėms susisandėliuoti ir atrinkinėti vietos.
*Kaip klientai pasidaro užsakymus? -Mūsų įmonė turi vadybinkę, kuri rūpinasi naujų klientų paieška ir esamų klientų aptarnavimu, didelė dalis klientų darosi užakymus mūsų internetiniame puslapyje patys.
*Kokios pardavimų pajamos per metus? Per praeitus metus gautos pajamos iš verslo buvo ~40 000Eur. Iš jų atmetus visas susijusias išlaidas grynasis pelnas siekė ~18 000Eur.
Jeigu verslas iš ties neša pelną, kodėl jį parduodame? -Mūsų įmonė vykdo dvi skirtingas veiklas ir turime atsisakyti vienos iš veiklų, todėl mažiau pelningesnį verslą parduodame.
*Įsigiję verslą ką gausime? -Kartu su verslu perduosime ~50 sutarčių su kitomis įmonėmis (parduotuvėmis), sutarčių ir sąskaitų formas, internetinę parduotuvę su mūsų prekybai pritaikyta prekybos sistema.
Kaip viskas vyksta? -Parduotuvei pritrūkus prekių ji pasidaro užsakymą > Mes gavę užsakymą jį atrenkame, sudedame į dežes, išrašome sąskaitą > Sekančią dieną DPD kurjeris atvyksta į mūsų sandėlį jų paimt > Po poros dienų klientas gavęs prekes už jas atsiskaito per 30d.

Visą prekybos verslą atiduodame už 15 000Eur. (atsiperkamumas metai laiko). Laukiame ir kitų variantų: nuomos, išsimokėtinai..
Kartu su verslu galime parduoti ir lengvajį 2008m. automobilį ir mikroautobusiuką. Kilus klausimas skambinkite. 8-630-24456.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Elektroninė parduotuvė www.zemuogiupievele.lt

„Žemuogių pievelė“ ieško naujų šeimininkų. Jau dešimtus metus veikianti elektroninė parduotuvė www.zemuogiupievele.lt prekiauja tik aukštos […]

4'200 €

Parduodamas odontologijos kabinetas Šiauliuose

parduodamas-odontologijos-1

Šiaulių mieste parduodamas veikiantis odontologijos kabinetas su įranga. 52 m2 patalpos renovuotame daugiabutyje, pirmame aukšte, […]

, Šiaulių
0 €

PERKU PERIMU IMONES SU SKOLOMIS 8 683 52 085

perimam-imones

Perimame įmones (UAB, Všį, MB), kartu su esamomis skolomis, finansiniais ar kitais įsipareigojimais, lizingais, areštais, […]

, Vilniaus
0 €

Parduodamas veikiantis, moderniai ir kokybiškai įrengto vaisių ir vaisinių kokteilių, bei desertų baro verslas Gedimono pr.

tropikai

Gedimino pr. 24, Vilnius, „Food hall“ patalpose parduodama franšizės pagrindu unikalių vaisinių kokteilių ir desertų […]

, Vilniaus
10'000 €

Parduodamas 10 metų pelningai dirbantis IT verslas

ser1

Parduodamas 10 metų pelningai dirbantis informacinių technologijų verslas. Jums atitenka: 10 metų sėkmingai dirbanti UAB, […]

30'000 €

Parduodama moteriškų drabužių parduotuvė Kaune

Parduodama penktus metus sėkmingai veikianti ir puikiai visiems žinoma – Moteriškų drabužių parduotuvė Kauno senamiestyje […]

, Kauno
15'000 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.