Parduodu gerai išvystytą el.prekybos verslą LT, amazon, ebay

Susisiekti

40'000 €

  • Apskritis: Kauno
  • Paskelbtas 2024/05/04 22:04
  • Galioja iki: 108 dienų, 18 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Parduodu sėkmingai veikiantį ir pajamas generuojantį el.prekybos verslą (išmanieji prietaisai, elektronikos prietaisai – paspirtukai, powerbankai, telefonai, kompiuteriai, oro drėkintuvai, klaviatūros, ausinės ir t.t.).
1. Veikianti business amazon paskyra visose Europos šalyse ir Amerikoje, sėkmingai prekiaujama visose Europos rinkose amazon.
2. Lietuviška el.parduotuvė (vid. ~20 užsakymų/mėn. – ne pagrindinis pardavimų kanalas, norint, kad geriau veiktų, reikėtų susitvarkyti prekių aprašymus, išdėstymą, filtrus ir pan., kadangi automatinio importo metu susikelia tik pagrindinė informacija).
3. Integracijos su pigu.lt tinklu, sėkmingi pardavimai (200-300 užsakymų/mėn).
4. El.parduotuvėje padaryti importai su tiekėjais (likučių ir kainų importas, automatinis prekių įkėlimas). Esant poreikiui būtų pateikti visi tiekėjų kontaktai iš kur perkamos prekės, tiekėjų kontaktai.
5. Prekių sandėliuoti faktiškai nebūtina. Su tiekėjais sutartos geros kainos, todėl galima pakonkuruoti net ir LT rinkoje (nekalbu apie užsienio platformas, kur maržos yra gerokai didesnės).
6. Facebook, Instagram paskyros, google ads (yra integruota į el.parduotuvę).
7. Sukurta Ebay UK paskyra, kol kas tik pradedamos kelti prekės, bet šiuo metu daroma integracija – automatiškai bus galima kelti prekes iš failo, nereikės rankinio darbo, iš failo tikrinami prekių likučiai.
8. Patentuotas prekės ženklas Europoje, todėl galima apsvarstyti „savo brand’o“ prekių gaminimą. Papildomai investavus ar skiriant darbo laiko – potencialo labai daug.
9. Į tą pačią kainą būtų įtrauktas ir šiuo metu sandėlyje esantis prekių likutis ~5000 Eur (savikaina).

Apyvarta 2023m – ~130 000. Marža ~10-15%.
Esant poreikiui – padėčiau persirašyti visas sutartis su tiekėjais, pardavimų platformomis, kad būtų išlaikytos tos pačios sąlygos. Taip pat esant poreikiui padėčiau susitvarkyti Amazon paskyrą ant naujo savininko. Pamokinčiau ir parodyčiau kaip valdomi užsakymai, procesai ir t.t., kaip viskas automatizuota ir kaip yra daroma, suteiksiu konsultacijas ir pateiksiu atsakymus dar 1,2mėn po pardavimo, todėl perėmimas bus sklandus.
Labai norint – galėtume derėtis ir dėl pardavimo su visa egzistuojančia įmone su kuria dabar veikla daroma (Mažoji Bendrija).
Parduodu, nes fiziškai nebespėju, turiu kitą pragyvenimo šaltinį. Jei būtų noras iš pirkėjo, sutikčiau likti mažuoju dalininku, idėjų kaip plėsti šią parduotuvę yra daug, tik tam trūksta laiko.
Galiu išrašyti SF.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Užkandinė 100 procentų

Užkandinė 100 procentų randasi prekybos miestelio Urmas maisto turguje, kur gaminame dienos pietus, parduodame užkandžius […]

, Kauno
7'000 €

Pure Eats

Parduodu verslo dalį 50%. Kepyklėlė nesenai atidaryta, bet jau pamėgta lankytojų. Turi savo klientų ratą. […]

, Vilniaus
14'000 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.