wayout

Pilnai paruošti PABĖGIMO KAMBARIAI

Susisiekti

25'000 €

  • Apskritis: Kauno
  • Paskelbtas 2020/12/29 01:06
  • Galioja iki: 122 dienų, 18 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Sveiki,parduodami pabėgimo kambariai Kaune,Chemijos gatvėje 23.

Nuotraukas galite pažiūrėti čia,nes per dideli failai,neleido ikelti i skelbima. Trūksta ofiso nuotraukos ir dar vienos patalpos,kur sudėti daiktai ir visokios dekoracijos. Yra patalpu išplanavimai ir mokeščiu saskaitos,kam reikia sakykite atsiusime.

https://ibb.co/YXd6V2J
https://ibb.co/848GjFY
https://ibb.co/1R9NnyW
https://ibb.co/JxnZc26
https://ibb.co/GsqmsQ1
https://ibb.co/B6nYHxb
https://ibb.co/NYY848L
https://ibb.co/7pLcTvb
https://ibb.co/gSW2wfC
https://ibb.co/7r2qBwc
https://ibb.co/7pLcTvb
https://ibb.co/CPHgNgb
https://ibb.co/tPgjJ21

Pilnai įrengti du žaidimai,laukiamasis,ofisas darbuotojui,patalpa iš kurio padaryta sandėliukas daiktams.Kambariai buvo pradėti daryti prieš visą šią pandemija ir baigta padaryti prieš 3-4 mėnesius.Žaidimai pilnai ištestuoti,viskas patikrinta.Po grupiu testavimų,kuriu buvo 20-25 kartai,buvo perdarytos visos mažiausios smulkmenos.Kada karantinas baigėsi kambariai buvo atidaryti vienam savaitgaliui ir surinko 13 grupiu,bet kadangi atėjo antra banga ir nebuvo leidžiama dirbti pramogoms,likom užsidarę iki šiol,visalaiką laukėm kol pasibaigs pilnai pandemija.

Patalpos išnuomotos tikrai už juokingą kainą.Bendras patalpų plotas 132 kv m. Už kvadratą mokama 1 euras! Bendrai 132 eurai.Mokama todėl taip pigiai nes patys kambariai buvo kaip po karo ir nebuvo šildymo. Visi kambariai buvo pilnai atrestauruoti,investuota apie 3000 eurų,kad butų viskas padaryta idealiai ir galima būtu maloniai priimti klientus.Visur sustatyta elektriniai kondicionieriai,kuriu pilnai pakanka palaikyti tinkama šilumą,o baigus darbus galima išjungti ir nustatyti kad ryte vėl pradėtų veikti norima valandą.Patalpų nuoma pasirašyta trims metams,bet galima koreguoti sutartį ir pasirašyti kad ir dešimčiai metų,galima ir pačias kontrakto sąlygas pakeisti,brokerė tikrai sukalbama.Su mokeščiais ir wifi gaunasi apie 170-180 eurų.Yra šalia dar dvi laisvos patalpos po 40kv m. norint plėstis.Yra ir rūsys 300kv m. dideliam projektui ar atskiriem žaidimams,rūsys ir suskirstytas i atskiras patalpas.Rūsio kvadrato kaina 30 centų už kv m.

Apie pačius žaidimus:

Žaidimas-Šventykla

Žaidimas suskirstytas į dvi patalpas-Šventykla ir iš jos patenkama į kitą patalpą Džiungles. Lubų aukštis virš 4 metrų.Atrodo tikrai labai gražiai. Abiejų kambarių plotas virš 50kv m. Užduočių virš 40.Kai kurios užduotis tikrai įspūdingos kaip kad įvykdžius elektronikos užduotį,reikia susikabinti rankom ir priglausti delnus i tam tikras skirtas vietas,kad atsidarytu dėžutė.

Žaidimas-Laboratorija

Žaidimas taip pat suskirstytas į dvi patalpas. Abiejų kambarių plotas apie 38kv m. Užduočių taip pat apie 40. Daug elektronikų.

Abu žaidimai puikiai padaryti,tikrai pranoksta daugelį kambarių kuriuose esat buvę.Pilnai paruošti visokie tokie dalykai kaip kameros,racijos,muzika ir tt. Karantinui pasibaigus galima iškart paleisti darbui.Žaidimo elektronikos turi garantiją ir duosime tiekėjų kontaktus,kurie pagelbės kilus klausimams. Lengvai galima pasikoreguoti ką norite ar patobulinti jeigu kažko truks.Galima pagal norus pakeisti apšvietimus ar šiaip kokias smulkmenas.

Ofise atvesti visi reikalingi laidai,muzikos sureguliuotos automatiškai vienu mygtuko paspaudimu ir tt.

Laukiamasis naujai perdažytas,naujas linoliaumas,pufai,sofa,kavos aparatas,lipdukai ir t.t. Laukiamasis pakankamai didelis,galima rengti gimtadienius,darbo vakarėlius,bernvakarius ar mergvakarius.

Pilnai užtenka vieno darbuotojo,pats darbas savaitgaliais,darbuotojui dažniausiai mokamas valandinis atlyginimas,pilno etato tikrai nereikia.

Išlaidos: nuoma+mokeščiai apie 170-180eurų,reklama priklausomai nuo jūsų užmojų,bet kiek kalbėjome kas turi kambarius,pilnai užtenka 300 eurų.Žmogui apsilankymo kaina 10 eurų valandai,dažniausiai apsilanko 4-6 žmonių grupės,galima daryti kainą grupei nepriklausomai kiek žmonių ateis.Kai kurie kambarių savininkai nuo penktadienio iki sekmadienio surenka po 30 grupių per du kambarius,gali būti ir daugiau,kas vidutiškai siekia 1500 per savaitgalį ir kai kurie kambariai yra žymiai prastesni negu kuriuos siūlome.Viskas priklauso nuo jūsų ir reklamos,galima investicijas susigražinti labai greit.

Labai gaila parduoti nes idėja tikrai labai gera ir pelninga,net nespėjome pajausti pelno,nes per visą šita pandemija kambariai tik stovi ir negalime atsidaryti.Darėmes patys apie 8 mėnesius su daugelio žmonių pagalba,darbo idėta labai daug.Investuota apie 20 000,tiksliai negaliu pasakyti,yra beveik visi čekiai irodantys kiek yra investuota,jei būtume samdę visur žmones,būtu virš 30 000,neskaičiuojant visokių internetinių puslapių ir t.t. kur darė savi žmonės už dyką.Pradėjome dėl to,kad biznis tikrai


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Perku imones su skolomis ir isipareigojjimais 868352085

Perimame įmones (UAB, Všį, MB), kartu su esamomis skolomis, finansiniais ar kitais įsipareigojimais, lizingais, areštais, […]

, Vilniaus
15 €

Ieškome verslo partnerių, kurie norėtų kartu bendradarbiauti.

FullColor_1280x1024_72dpi

KROVINIŲ, BALDŲ PERVEŽIMO – PERKRAUSTYMO MB ,,BARAUTO“ ĮMONĖ SIŪLO SAVO PASLAUGAS Ieškome verslo partnerių, kurie […]

10 €

Pabėgimo kambariai Vilniuje

pabegimo-kambarys-1_54h9l

Parduodame Pabėgimo kambarių verslą. Esame įsikūrę Vilniaus senamiestyje. Turime du užduočių kambarius, abu su kokybiškais […]

7'000 €

Ieškome partnerio, kuris galėtų realizuoti greito siuntų pristatymo programinę įrangą užsienyje

getfast-min

Esame įmonė, sukūrusi tos pačios dienos ar net tos pačios valandos siuntų pristatymo paslaugų valdymo […]

, Kita
0 €

Skubiai-veikianti greito maisto Užkandinė,kebabinė

kebabine-1

PASIŪLYMAS GALIOJA TIK SAUSIO MĖN. Užkandinė pilnai veikianti su visais leidimais, įranga, darbuotojais, klientais, platus […]

10'000 €

Parduodamas verslas – Veikianti “Kauen craft” alaus krautuvėlė-baras

kauen-craft-1

Parduodama veikianti “Kauen craft” alaus krautuvėlė–baras, esanti Varnių g. 41, Kaunas. Krautuvėlės plotas – 55 […]

, Kauno
10 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.