Spec. el. parduotuvės pasiūlymas už patrauklią kainą

Susisiekti

100 €

  • Apskritis: Šiaulių
  • Paskelbtas 2019/07/03 11:13
  • Galioja iki: 102 dienų, 23 valandųNėra žymių

  


Aprašymas

Nusibodo darbas ofise? Norite laisvės ir dirbti pagal savo sukurtą darbo grafiką? Šią svajonę galite paversti realybe pradėdami savo verslą minimalia investicija.

Darbui paruošta el. parduotuvė JAU su 6 skirtingais tiekėjais, kuriuos esant poreikiui galite koreguoti savo nuožiūra ar įsidiegti naujų. Mūsų el. parduotuvėje JAU įkelta 10000 prekių. Todėl įsigiję galite imti prekiauti IŠ KART.

Puslapyje naudojamas dizainas, kuris suteikia daug laisvės viska pakeisti kaip norite. LP Express paštomatų modulis, automatizuotas prekių vertimas, vieno puslapio atsiskaitymas, Paysera atsiskaitymų modulis…

BŪTINAI ATKREIPKITE DĖMESĮ!!
Esama unikali prekių importavimo sistema viskuo pasirūpins automatiškai. Jums reikės išsirinkti tik kategorijas ir gamintojus, kuriuos norėsite įsikelti į el. parduotuvę. Sistema automatiškai sukurs, atnaujins ir pašalins prekes. Jums liks tik patvirtinti užsakymą pas tiekėją (-us). Lanksti antkainių nustatymo sistema, leidžia sukurti daug individualių taisyklių kiekvienai kainų grupei.

Jums reikės tik išsirinkti adresą el. parduotuvei ir svetainės talpinimo planą. Bus suteikta 30 dienų konsultacija visais su el. parduotuve klausimais.

KAINA TIK 100€!

Taip pat galima užsakyti papildomas programavimo ar administravimo paslaugas. Kaina derinama individualiai pagal esamus poreikius.

Turite klausimų? Norite pamatyti demonstracinę el. parduotuvės versiją? O gal domina susikurti el. parduotuvę už žemą kainą ir gauti dovanų tiekėjų importavimo sistemą? Užpildykite „Susisiekite“ formą esančia šone šio skelbimo.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Žaidimų aktyvavimo kodų el. parduotuvė

111

Parduodu skaitmeninių žaidimų aktyvavimo kodų el.parduotuvę – Gamesport.lt, su daugiau kaip 3000 žaidimų. Prekių kodai […]

1'100 €

Skubiai parduodu mėsos gaminių prekybos verslą ir el. parduotuvę www.mesininkas.lt

parduodama_1

Parduodu veikiantį verslą – mėsos ir mėsos gaminių fizinę parduotuvę Vilniuje ir el. parduotuvę www.mesininkas.lt. […]

, Vilniaus
26'000 €

Skruzdėlių fermų gamyba ir prekyba Baltijos šalyse

11

Parduodamas pelningai veikiantis ir kiekvieną mėnesį augantis verslas. Įmonė pradėjo veiklą nuo 2018-10 ir per […]

, Vilniaus
0 €

Parduodamas rankų darbo apyrankių prekės ženklas

HenrrySail_logo3

Parduodamas rankų darbo apyrankių prekės ženklas Henry Sail, tai 2017 metais įkurtas prekės ženklas, pasakojantis […]

50'000 €

Amazon UK dropshipping’o el.parduotuvė Buyit.lt

parduodu-versla-1

Parduodu el .parduotuvę veikiančią Amazon dropshiping’o būdu – https://buyit.lt Ypač paprasta įkelti prekes iš Amazon.co.uk […]

700 €

Parduodama veikianti siuvykla

Parduodama veikianti siuvykla. Garantuoti užsakymai, 6 darbuotojai su didele patirtimi. Siuvyklai priklauso 900 kvm nuosavos […]

70'000 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.