Top 3 Tinklapis Lietuvoje, su 800-1500€/mėn pelnu

Susisiekti

20'000 €

  • Apskritis: Vilniaus
  • Pelnas: 15000
  • Paskelbtas 2018/07/28 22:23
  • Galioja iki: 91 dienųNėra žymių

  


Aprašymas

Parduodamas tinklapis, kuris kas mėnesi automatiškai ir be didelės priežiūros generuoja 800-1500eur pelną. Tai yra top 3 tokios tematikos svetainė Lietuvoje pagal tokį pelną. Šis internetinis tinklapis turi 2150+ vip narių, kurie automatiškai sugeneruoja ~1000eu kas mėnesį, be jokių papildomų laiko ar piniginių išlaidų. Tinklapis turi virš 184 000 aktyvių vartotojų, yra integruota taškų sistema, ir kitos unikalios sistemos, kurių neturi konkurentai. Išlaidos tik 320/mėn. už serverius ir +60 -80eu/mėn serveristui,kuris prižiūri tinklapį (jei esat programuotojas ar serveristas sutaupysite ant šitų išlaidų). Darbas: apie 1-3h per mėnesį,nesunkus,jei be patirties, apmokoma per 20min. Domenas, serveriai ir visi mokėjimai perleidžiami asmeniškai, arba nuotoliniu būdu. Atsiperkamumas mažiau nei 2metai jei visiškai nieko nedarysit. Metai ir mažiau jei dirbsite daugiau nei 3h per mėn. Jums bus teikiama pagalba neribota laiką, kiek reikės. Unlimited ir visam laikui. kol jums to reikės. Detaliau apie šio-metinį pelną,šis minimalus pelnas yra stabilus jau apie 3 metus. Ankščiau buvo virš 2000-2500eu mėn. pelnas, tačiau, jeigu jus rimtai dirbsit, ir padidinsit kainas, galėsite atstatyti šitą rodiklį. Reikia tiesiog naujo, entuziastingo ir šviesaus žmogaus, savininko. Rimto žmogaus, kuris pasiruošęs administruoti projektą bent 5-10 metų, kuris nebijo iššūkių, ir kuris nepasiduos jei bus kokie keblumai, kaip nepasidaviau ir nepasiduodu aš. Žodžiu daugiau dirbsite dar ir daugiau uždirbsit – visi plėtros planai, visos vizijos, visi kontaktai buvusių adminų jums bus duoti. Taipogi, mes galėsime pasirašyti sutartį, kur bus nurodytą, kad mes tokiu projektų jau niekada neleisime. Jus perkate stiprų vardą, brendą, ir TOP 3 projektą tokios tematikos pagal pelną VISOJE LIETUVOJE, įdirbis tiesiog didžiulis ir jis išlieka visam laikui. Ilgai veikiantis projektas, su didelę istorija, ieško savo naujo šeimininko. Jūs perkate netik visa įdirbį, jūs perkate, galima sakyti vienintelę tokio unikalaus tipo svetainę. Ir kad dabar visa tai pasiekti nuo nulio – butu praktiškai neįmanoma. + Perkate domeną, 4 dedikuotus serverius (nuomojamus), mokėjimu paskyrą ir perkate visa pilnai veikianti projektą.
Projekto pelnas svyruoja, bet yra stabilus 800-1500eu kas mėn. Jei daug laiko dirbsite, bus ir daugiau.
Prašau negaiškite mūsų laiko, rašykite tik tie kas turi tiek pinigų, kurie pasirengę tiek sumokėti ir kuriems tai bus aktualu vystyti ir toliau, bent dar 5-10 metus. Po pardavimo mes vis tiek bendrausime NERIBOTA LAIKA, pagalba bus teikiama VISADA ir NERIBOTAI: emailu, telefonu, arba jei bus proga – gyvai susitikus. Todėl, kad toks projektas yra vienas Lietuvoje ir todėl, kad mes rimtai žiūrime į darbą. Tokie projektai nėra parduodami kiekvieną dieną – tokie projektai parduodami vieną-du kartus per gyvenimą.
Taipogi,norėtume turėti teisę išpirkti tinklapį atgal – už tokią pačią, bei nedidesnę kainą, negu jūs nupirksite.
Pardavimo kaina labai maža, palyginus su tuom, kiek laiko, lėšų, pastangų bei darbo įdėta į projektą ir į tai, kad jis gyvuotu ir neštu pelną.
Viso projekto pardavimo kaina tik 20 000€.
Už tai gaunate domeną, perkeliame mokėjimus, atiduodame visas paskyras bei serverius, jų valdymą ir administravimą.
Žodžiu nera reikalo nerimauti – mes esame rimti ir patikimi žmonės, ir viską perduosime sąžiningai ir be jokių problemų.

Pardavimo priežastys: na gerai, kadangi daug kas klausia tai šitą klausimą reikia labai detaliai pakomentuoti. Iš tiesų, tų priežasčių už susidarė gan nemažai pas mane. Viskas paprasta iš tiesu:
Jei dirbtume jūs prie projekto tiek, kiek aš, tai seniau ar anksčiau jau galvotume kažką apie užtarnautą poilsį čia būtu pirma.
Antra, niekas negalėjo pagalvoti, bet neplanuotas šeimos pagausėjimas – padaro savo įtaką ir tenka visiškai gyvenime keisti prioritetus – kadangi šio metu nr1 prioritetas yra šeima, o ne darbas, tai manau suprantate, kad pinigai šitam reikalui tikrai nepamaišys.
Trečia, apibendrinant, galiu jūs tikrai dar karta patikinti – kad viskas yra taip, kaip aš ir sakau ir elementariai, man reikia pinigų čia ir dabar – planuoju auginti vaiką, atsipūsti po visų darbų, ir vėliau planuoti tas lėšas, jeigu kas liks – investuoti į kokį kitą, jau galbūt ne virtualų, o realų verslą.
P.S. Jei kas žinote, kam būtų įdomu toks verslas, tai už sėkmingą kontaktą aš jums garantuoju minimum 1000€, o galbūt net ir 2000€ atlygį.


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

Parduodamas pelningai veikiantis verslas

20180913_201438

Parduodamas pelningai veikiantis verslas (visa įranga reikalinga darbui, įmonė, alkoholio prekybos licencija, maisto prekybos veterinarijos […]

, Kauno
25'000 €

Parduodamas prekių gyvūnams parduotuvių tinklas ir didmeninės prekybos prekių gyvūnams įmonė

Pelningai veikianti įmonė, turinti didelį klientų srautą, kiekvienais metais stabiliai augančią apyvartą ir pelną. Kartu […]

, Klaipėdos
300'000 €

Nuomojama veikianti graži nedidelė kaimo turizmo sodyba, puikus pasiūlymas jaunai šeimai

fotografavimas-is-oro1

Nuomojama graži sodyba gyvenimui, poilsiui ir verslui! Taip pat, galima sodybos su verslu arba be […]

, Vilniaus
800 €

PARDUODAMA PELNINGA IT ĮMONĖ. 2017 m. PELNAS – 51 tūkst. EUR

cover

Parduodama nuo 2003 m. sėkmingai dirbanti informacinių technologijų įmonė, kuri specializuojasi programinės įrangos kūrimo srityje. […]

, Vilniaus
299'000 €

Parduodama veiklą vykdanti ir pajamas generuojanti el. parduotuvė moterims

Parduodama veiklą vykdanti ir pajamas generuojanti el. parduotuvė moterims https://hotfashion.lt/ Į kainą įeina: *Veiklą vykdanti […]

1'500 €

Parduodam įmonė vykdanti maisto papildų prekyba

atsisiųsti

Parduodama UAB …. įmonė vykdanti prekybą maisto papildais Vilniuje . Naujai įsteigta Įmonė, pradėjo pilnai […]

, Vilniaus
26'000 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.