medlunga

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė.

Susisiekti

85'000 €

  • Apskritis: Vilniaus
  • Apyvarta: 200000
  • Darbuotojų skaičius: 7
  • Paskelbtas 2019/09/07 11:56
  • Galioja iki: 78 dienųNėra žymių

  


Aprašymas

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė: medžio masyvo gaminiai, vidaus durys, langinės, laiptai, pakopos laiptams, klijuoti skydai, grindjuostes, kiti stalių gaminiai.

Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 6-7 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindinių darbuotojų patirtis medienos gamyboje daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Esame lankstūs ir dėmesingi, išgirstame ir įgyvendiname klientų ypatingus poreikius. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje 1 km. nuo Viniaus miesto vietoje. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, veikiantis internetas, taip pat yra biuro patalpa.

Įmonė turi klientų (užsakovų), yra sukaupta klientų kontaktų duomenų bazė, skaičiuojant nuo šių metų rugpjūčio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 2 mėnesiams į priekį. Išrašytų sąskaitų faktūrų duomenų bazė rodo, užsakymų skaičius yra maždaug pastovus, kur matyti mėnesio išrašytų sąskaitų faktūrų kiekiai ir sumos, per metus.
Toliau priimami užsakymai ir vygdoma veiklą. Gamybiniame ceche yra visos reikalingos gamybai veikiančios staklės, stacionarios frezos, karštas presas, vakuminis presas, skydų presai, faneruotei stalai ir visi įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas: vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai. Taip pat yra pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis) yra veikianti internetinė svetainė bei aktyvus puslapis (informacija nuolat atnaujinama ir prižiūrima yra sukelti pagamintos produkcijos ir atliktų darbų pavyzdžiai).

Pirmą laikotarpį sutinku kelis mėnesius „įsivažiuojant“ padėti dirbti. Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais.

rugpjūčio mėnesio gale įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, tiekėjams, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

Labai gaila, dabartinis savininkas turi papildomą verslą svetur ir dažnai išvyksta. Įmonę norima parduoti naujam-savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir toliau sėkmingai dirbti.

Tel.: 860286020


Pardavėjas


ŽemėlapisTop skelbimai

KAVOS PUODELIO FORMOS KIOSKAS PREKYBAI

parduodamas-kavos-kioskas

Parduodamas kavos puodelio formos kioskas. Lengvai transportuojamas. Pilnai įrengtas. Pagamintas pagal užsakymą. Tinka prekybai. Tel.: […]

, Vilniaus
0 €

Skubiai parduodu veikiančią dviejų vietų savitarnos plovyklą.

parduodama-plovykla-vilniuje-5

Vokiečių gamintojo WashTec savitarnos plovykla. Tel.: +37068775458

, Vilniaus
9'500 €

Valymo verslas

Pirksiu veikiančią valymo paslaugų įmonę generuojančią ne mažiau kaip 30000 Eur mėnesinę apvyvartą. Įdomus įvairūs […]

, Vilniaus
0 €

Parduodamas pelningas, veikiantis, šiuolaikiškai – moderniai įrengtas mesos perdirbimo verslas 420m2

parduodama-mesos-imone-panevezyje

Apie Parduodamas, pelningas, veikiantis, šiuolaikiškai įrengtas mėsos perdirbimo ir prekybos verslas 420 m2, turintis ES […]

, Panevėžio
150'000 €

MB Prekybos erdvė

Parduodama pelningai veikianti mažoji bendrija (PVM mokėtoja). Prekyba metalo gaminiais. Įmonei 3 metai. Nėra samdomų […]

, Kauno
13'000 €

Imonių likvidavimas +37060392637

perimame-imones

Perimame įmones (UAB, MB, VŠĮ) su įvairiomis problemomis, turinčias finansinių sunkumų, įsipareigojimų, nevykdančias veiklos ar […]

, Vilniaus
0 €
dauglau skelbimų

Norėdami paklausti apie šį verslo skelbimą, užpildykite žemiau esančią formą siųsti žinutę verslo pardavėjui.